O nás

Jsme realitní kancelář rodinného typu se stabilním týmem realitních makléřů. Všichni se dobře známe a i přes dlouholeté zkušenosti s prodejem i pronájmem nemovitostí nás naše práce baví a neustále pracujeme na zlepšování našich služeb i sebevzdělávání. V dnešní uspěchané době to zní až staromódně, ale v naší obchodní činnosti jsou pro nás důležité osobní přístup, slušnost, důvěryhodnost a dodržené slovo. Na realitním trhu se většina z nás pohybuje již od devadesátých let. Za tu dobu jsme si stihli vybudovat s mnoha klienty dobré a dlouhodobé vztahy. Své práci rozumíme. Známe velmi dobře trh s nemovitostmi v Praze a širším okolí. 

Zabýváme se zprostředkováním prodeje bytů, domů, pozemků i komerčních nemovitostí, zprostředkováním převodu podílu v bytovém družstvu a pronájmem bytů, rodinných domů i komerčních nemovitostí. Působíme v Praze a širším okolí.

Abychom zajistili dokonalý servis, spolupracujeme s advokátní kanceláří, daňovým poradcem, hypotečním poradcem, odhadcem i energetickým specialistou.

Naši kancelář najdete ve Slavíkově ulici 15, u náměstí Jiřího z Poděbrad v pěší dostupnosti stanice metra.

Máme uzavřeno Profesní pojištění odpovědnosti za škodu.

Proč spolupracovat s námi?

  • Nemovitost prodáváte párkrát za život, my zajišťujeme prodej každý den. Přesně známe postup a procesy nutné k bezpečnému a rychlému prodeji jsou pro nás rutinou.
  • Aktivní a vstřícné jednání
  • Vysvětlíme celý postup a jsme v neustálém kontaktu s prodávajícími i poptávajícími klienty
  • Makléřky s dlouholetou praxí
  • Prodáte za maximální cenu

Domluvte si nezávaznou schůzku. Napište nám!

*
*
*
*
fname: fullname: phone: