Prodej nemovitosti

Úvodní schůzka

Prvním krokem je nezávazná schůzka, na které probereme postup, jakým bude celý prodej probíhat. Makléř získá základní informace a dokumentaci. Seznámí se s Vámi i s nemovitostí. Dohodneme přesné podmínky spolupráce, tak abychom dosáhli pro Vás nejlepšího řešení.

Příprava nemovitosti

Doporučíme, co je potřeba provést tak, aby se zájemci o koupi Vaší nemovitosti hned při vstupu cítili pohodlně a neodradily je drobné detaily. Spolupracujeme s odborníky na homestaging i profesionálním fotografem. Prověříme i právní stav nemovitosti a pomůžeme s řešením případných problémů.

Prezentace

Vypracujeme prezentaci, oslovíme zájemce z naší databáze a nabídneme nemovitost na významných realitních serverech. Nabídky pravidelně topujeme tak, aby byly v popředí a nezapadly. Zajistíme propagaci na sociálních sítích (Facebook) a nastavíme reklamní kampaň na Googlu i Skliku. Zajistíme inzerci v realitních časopisech a oslovíme i zájemce přímo v dané lokalitě.

Jednání se zájemci

Denně komunikujeme se zájemci, organizujeme a realizujeme prohlídky, které přizpůsobíme Vašim časovým možnostem. Informujeme Vás o počtu zájemců i průběhu jednání s nimi.

Rezervace nemovitosti

Jako potvrzení skutečného zájmu o koupi připravíme rezervační dohodu a zajistíme rezervaci tak, abyste měli jistotu, že k prodeji skutečně dojde. Kupujícímu zároveň získá prostor na to, aby si připravil finance. V případě úhrady kupní ceny hypotečním úvěrem pomůžeme zajistit financování a dohlédneme na proces schvalování úvěru. Zajistíme a doručíme bance všechny podklady potřebné ke schválení úvěru.

Dokončení obchodu

Ve spolupráci s advokátní kanceláří připravíme potřebnou dokumentaci včetně smlouvy o úschově kupní ceny a zajistíme úschovu kupní ceny u advokáta, v případě zájmu zajistíme bankovní či notářskou úschovu. Vyřídíme jednání s katastrálním úřadem a sledujeme průběh řízení. Dodáme podklady pro uvolnění kupní ceny a zorganizujeme předání nemovitosti.

Předání nemovitosti

Pomůžeme při předání a případně i s převody měřidel. Připravíme předávací protokol a podklady pro správní firmu. Zajistíme odhlášení od daně z nemovitosti.

Uvažujete o prodeji nemovitosti? Napište nám a domluvte si nezávaznou schůzku.

*
*
*
*
fullname: phone: