Chci pronajmout

Úvodní schůzka

Na úvodní schůzku za Vámi můžeme přijet rovnou do předmětné nemovitosti. Zjistíme základní informace, zodpovíme případné dotazy, poradíme s přípravou na pronájem i s výší nájemného a zajistíme fotografie. Probereme i Vaše požadavky na nájemce, které plně respektujeme při organizaci prohlídek. Pokud nechcete ztrácet čas účastí na prohlídkách, převezmeme klíče a zorganizuje schůzku až s konkrétním zájemcem. V případě zájmu můžeme úvodní schůzku vynechat a jednání vyřešit elektronickou cestou. 

Prezentace

Zpracujeme fotodokumentaci a podklady a zajistíme prezentaci Vaší nemovitosti na všech nejnavštěvovanějších realitních vyhledávačích v českém i anglickém jazyce. Komunikujeme se zájemci a organizujeme prohlídky dle Vašich možností a požadavků. O jednání se zájemci Vás informujeme. 

Rezervace a příprava dokumentace

Pokud odsouhlasíte konkrétního zájemce, dohodneme s ním závaznou rezervaci pronájmu. Zájemce prověříme v centrální evidenci exekucí a dalších registrech. Připravíme nájemní smlouvu a předávací protokol, které obdržíte v předstihu, abyste si dokumenty mohli v klidu prostudovat. Rádi zodpovíme případné dotazy. Po odsouhlasení smlouvy z obou stran zorganizujeme termín podpisu a předání nemovitosti. 

Dokončení obchodu

Připravíme k podpisu nájemní smlouvy i předávací protokoly. Sjednáme přesný termín podpisu i úhradu jistiny a první platby nájemného. Asistujeme při předání nemovitosti, případně převodu měřidel.

Tím však pro nás obchod nekončí. I po podpisu nájemní smlouvy se na nás můžete kdykoli obrátit.

Provize

Pro majitele nekomerčních nemovitostí (bytů i rodinných domů) v ceně měsíčního nájemného nepřesahující částku 30.000 Kč jsou naše služby zdarma.  Provizi ve výši jednoho nájemného (+ DPH) hradí nájemce. 

Máte zájem o spolupráci při pronájmu nemovitosti? Napište nám!

*
*
*
*
fullname: phone: lname: